EN | LV

Sazinieties ar mums

Droši sazinieties ar mums. Mūsu vadītāji vienmēr ir gatavi jums palīdzēt - atbildēt uz jūsu jautājumiem un sniegt pilnu pakalpojumu klāstu novatorisku produktu iegādei, uzstādīšanai un atbalstam.

Vertical Solutions Kontakti

Pieprasiet piedāvājumu

Jūs varat iesniegt provizorisku pieprasījumu preces prezentācijai vai iegādei. Lūdzu, rakstiet mums uz e-pastu vai zvaniet pa norādīto kontakttālruni.

+371 26 843 793

info@versol.lv

Lielirbes iela 1, Rīga

Latvija, LV-1046Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu

Mūsu uzņēmums piedāvā inovatīvus produktus, un mēs esam galvenais šo produktu izplatītājs Baltijas valstīs. Uzņēmuma specifika tēmēta uz digitālo tehnoloģiju produktiem, kas domāti viedajām pilsētām. Viedās pilsētas liek digitālās tehnoloģijas un datus strādāt tā, lai pieņemtu efektīvākus lēmumus, ar mērķi uzlabot dzīves kvalitāti. Globālie vides apstākļi prasa konkrētus risinājumus, lai mainītu pilsētu iedzīvotāju uzvedību. Atjaunojamā enerģija un vides aizsardzība ir kļuvušas par galvenajām ekonomiskajām un sociālajām problēmām pilsētas pārpildīšanas dēļ. Mūsu produktu reprezentē ekoloģiskas tehnoloģijas, kas veicina efektīvu resursu izmantošanu, lai atjaunotu bioloģisko daudzveidību un samazinātu piesārņojumu.

Sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas.