EN | LV

jCharge e-skrejriteņu uzlādes stacija

Elektrisko skrejriteņu un velosipēdu uzlādes stacija ir pilnībā modulārs un autonoms produkts, kas paredzēts mikroelektromobilitātes attīstībai pilsētās...

SEEDiA e-Scooter Charger

Universāls e-mobilitātes pilsētas uzlādes stacija

Skrejriteņu un elektrisko velosipēdu uzlādes stacija ir pilnībā modulārs un autonoms produkts, kas paredzēts mikroelektromobilitātes attīstībai pilsētās. Darbību, kurai nav nepieciešama ārēja barošana, nodrošina efektīvi saules paneļi un īpaša elektronika, kas ziņo par ierīces statusu, lai pārvaldītu ierīces uzlādes enerģiju. Pēc noklusējuma stacija sastāv no 4 uzlādes stacijām 2 zemu un 2 augstu stabu veidā. Katrs stabs ir aprīkots ar universālu vertikālu slotu, kas alternatīvi nodrošina arī velosipēda dokstaciju. Stabiņi ir aprīkoti ar divpusējiem rokturiem, kas stabilizē skrejriteņa stūri.

jCharge ir trīs pamatnes:
Daudzpusība - sistēmas pamatā ir mākslīgā intelekta moduļi, kas ļauj uzlādes metodi pieskaņot pieslēgtajai ierīcei. Tas ir ļoti liels atvieglojums situācijā, kad pilsētā ir daudz veidu skrejriteņu un elektrisko velosipēdu.
Inovācija – mūsu uzlādes stacijas ir atbilde nākotnes vajadzībām. Visām pilsētām, kuras vēlas likvidēt smogu no savām ielām, ir jāstrādā pie atjaunojamo enerģijas avotu izmantošanas savā darbībā. jCharge ir daļa no pilsētas zaļās stratēģijas.
Pilsētas kārtība – ar uzlādes stacijām skrejriteņi beidzot būs pilnībā zaļi un sakārtoti, padarot pilsētu pilnībā ilgtspējīgu.

SEEDiA Logotype


SEEDiA e-Scooter Charger

e-Skrejera lādētāja funkcijas

PV jauda: 340 W
Akumulators: 60 ah
Lādēšanas spriegums: 40-58 V
Darbība: Ieslēgts/izslēgts režģis
Augstums: 2461 mm
Platums: 1978 mm
Attālā vadība:
Veiktspējas analīze:
Interaktīvā LED (tumsas un kustības sensors):
Integrācija ar operatoriem:
Modularitāte:
Pretrūsas aizsardzība:
Daudzpusība (iespēja uzlādēt dažāda veida skrejriteņus):
Mēs nodrošinām pilnu uzstādīšanu un atbalstu

Vertical Solutions piedāvā pilnīgu apkopi garantijas un pēcgarantijas laikā. Projektu vadītāji sastāda tāmes, un viņi vada projektus no paša sākuma līdz beigām. Varat būt droši, ka jūsu aprīkojums tiks uzstādīts vislabākajā veidā. Mēs garantējam arī kvalitatīvu savlaicīgu atbalstu.

Vai jums nepieciešama bezmaksas konsultācija?